İletişim:

Adres: Turan Çiğdem Cad. 1220. sk. No:5 Ostim/Yenimahalle/ANKARA 

Telefon: +90 312 231 12 89 | (pbx): +90 554 898 03 01

E-posta: info@hiperzeka.com 

Image Alt
Kitaplar

Yayınlar

6. Sınıf Hiper Fen Bilimleri Konu Anlatımlı & Soru Bankası | Burhan BOZTAŞ

175,00 140,00

Siz değerli öğretmenlerimiz ve geleceğin önemli mihenk taşı olacak öğrencilerimiz için hazırlanan bu çalışma bir başucu kaynağı.

Öğrencilerimiz sorularımızı çözerken bir bakıma ileriki okumalarına da kapı aralamış olacaklar.

Stok kodu: 9786050392067 Kategoriler: ,

Açıklama

SEVGİLİ ÖĞRENCİLER,

Elinizdeki bu kitap, böyle saf bir niyetin meyvesi olmasının yanında uzun yıllara dayanan emek, çalışma ve deneyimin ürünüdür. Nasıl ki meyveler güneşten yararlanırsa bizler de eserimizi ortaya koyarken dilimizin tüm zenginliklerinden yararlandık. Bu bakımdan öğrencilermiz sorularımızı çözerken bir bakıma ileriki okumalarınada kapı aralamış olacaklar. Tüm bunların yanında konu kazanımları, konu pekiştirme yaklaşımları, yeni nesil sorularla mantık muhakeme geliştirme, eleştireldüşünmeye yönlendirme; tablo, şekil, grafik yorumlamagibi üst düzey dil becerilerini de geliştirme olanağıbulacaklardır.

Böylesi çalışmaların hakkı ile değerlenebilmesi için ortaya konan ürünlerin kurumsal bir çerçevede ele alınması gerekir. Bizim için bu çerçevenin adı Hiperzeka Yayınları oldu. Kitabımızın dizgi ve düzeltme aşamalarında sonsuz katkıları olan Uzman Kariyer dizgi ekibinesoruların yazımı ve zenginleştirilmesi boyutunda hep yanımızda olan ağabeylerimize, takıldığımız herkonuda desteklerini esirgemeyen eşlerimize, aile büyüklerimize,çalışmalarımıza ilham olan çocuklarımıza,sonsuz ışıltıları ile mesleğimizde ilerlememizde vesileolan öğrencilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Başarı dileklerimizle…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“6. Sınıf Hiper Fen Bilimleri Konu Anlatımlı & Soru Bankası | Burhan BOZTAŞ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Turan Çiğdem Cad. 1220. sk. No:5 Ostim/Yenimahalle/ANKARA +90 312 231 12 89 info@hiperzeka.com


50-TL ÜZERİ
KARGO BEDAVA