İletişim:

Adres: Turan Çiğdem Cad. 1220. sk. No:5 Ostim/Yenimahalle/ANKARA 

Telefon: +90 312 231 12 89 | (pbx): +90 554 898 03 01

E-posta: info@hiperzeka.com 

Image Alt
Kitaplar

Yayınlar

8. Sınıf Zümre Türkçe %100 LGS Soru Bankası | Yeni Nesil

39,90 31,92

Kitabımızı sizin için 3 bölüme ayırıp kazanımları daha rahat anlaşılır hale getirdik.

Açıklama

Sevgili Öğrenciler;

Dil; düşünce, duygu ve isteklerin, bir toplumda ses ve anlam yönünden ortak olan ögelerden ve kurallardan yararlanılarak, başkalarına aktarılmasını sağlayan, çok yönlü, gelişmiş bir sistemdir. Düşünce, akıl, bilgi, buluş ancak dille olanaklıdır. Dil insana özgü bir yetidir, bilincin köklerine, bilinçaltının derinliklerine uzanan insana ait başlıca işlevdir. Dilin iyi kullanılması, anlatımın güçlü olmasını sağlar.

Yenilenen sınav sisteminde artık bilgiden ziyade yorumlama, çözümleme, ilişki kurma, mantık yürütme gibi unsurlar ön plana çıkmıştır. Bu bağlamda siz değerli öğretmen ve öğrencilerimiz için tamamı yeni nesil sorulardan oluşan çok özel bir çalışma hazırlamaya gayret ettik. Tüm 8. sınıf konularının yer aldığı, her ünitenin konu özetinin verildiği, tüm soru kalıplarının farklı olduğu, son 3 senenin LGS ve MEB örnek sorularının dikkate alındığı, PISA-TIMSS sorularına yer verildiği, öğrencilerin okulda öğrendikleri bilgi ve becerileri günlük yaşamda kullanma becerisini ölçtüğü özel bir çalışmayı sizlerin istifadesine sunduk.

Bu çalışmamızda, dikkatli öğrenmeye odaklayan renkli ve infografik tasarım uygulanmıştır. Kitap, konuyu pekiştirmeye yönelik görsellerle zenginleştirilmiştir. Böylece öğrencilerin zevkle inceleyecekleri, yeni bilgiler öğrenecekleri, bol testli ve sorulu bir kaynak ortaya konmuştur.

Türkçe Zümresi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“8. Sınıf Zümre Türkçe %100 LGS Soru Bankası | Yeni Nesil” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Turan Çiğdem Cad. 1220. sk. No:5 Ostim/Yenimahalle/ANKARA +90 312 231 12 89 info@hiperzeka.com


50-TL ÜZERİ
KARGO BEDAVA