Hiper Zekâ Yayınları,

Kuruluşundan günümüze; ilköğretim beşinci sınıftan YKS sınav grubuna kadar birçok kademede, çeşitli branşlarda eser yayınlamaktadır. Derslerin ana konularını ele alan gazeteleri, yeni nesil soru bankaları, pekiştirme fasikülleri ve sürekli güncellenen kitaplarıyla çağımıza ayak uydurmuş, gelecek nesillere rehberlik edecek özgüveni taşıyan öncü bir firma olmuştur.

Merkezi Ankara’da kurulan yayınevimiz zaman içinde büyüyerek ülkemizin birçok ilinde alanında uzmanlaşmış nitelikli kadrosu ile yayın çalışmalarını yürütmektedir. Merkezden sağladığımız desteğin yanında  Türkiye’nin dört bir yanından 800’ü aşkın bayilik noktasıyla da her zaman ulaşılabilir bir ağ kurmayı başarmıştır.

Hiper Zekâ Yayınları,

Öğrencilerimize yönelik kaynaklarımızın daha anlaşılır olması için qr kod sistemi, online denemeler, video desteği gibi bir çok teknolojik unsurla verdiği hizmeti güçlenirmiştir. Diğer yandan öğretmenlerimize akıllı tahta uygulamaları ile eğitim öğretimin daha yalın halini sunmaktadır.

Online satış hizmeti de sunan yayınevimiz, teknolojik gelişmeleri takip ederek; eğitimin ergonomik halde sunulması için uğraş vermektedir.