50-TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

Image Alt
Kitaplar

Yayınlar

8. Sınıf Hiper Türkçe Konu Anlatımlı & Soru Bankası | Hasan AKSOY

55,00 44,00

Bu çalışmamızda, dikkatli öğrenmeye odaklayan renkli ve infografik tasarım uygulanmıştır. Kitap, konuyu pekiştirmeye yönelik görsellerle zenginleştirilmiştir.

Stok kodu: 9786053297987 Kategoriler: ,

Açıklama

Değerlİ Öğretmenlerİmİz ve Sevgİlİ Öğrencİlerİmİz,

Dil; düşünce, duygu ve isteklerin, bir toplumda ses ve anlam yönünden ortak olan ögelerden ve kurallardan yararlanılarak başkalarına aktarılmasını sağlayan, çok yönlü, gelişmiş bir sistemdir. Dilin iyi kullanılması, anlatımın güçlü olmasını sağlar.

Türkçe dersine ait nitelikli bir kitap, hem o dersi anlatan öğretmenler hem de o dersi kavramak isteyen öğrenciler için çok önemli bir unsurdur. Bu düşünceden hareketle eğitim-öğretimin niteliğinin arttırılması amacıyla büyük bir özveri ile çalışan siz öğretmenlerimiz ve geleceğin önemli mihenk taşı olacak öğrencilerimiz için hazırlanan bu çalışmanın bir başucu kaynağı olacağını düşünüyoruz.

Kitabımız üç ana bölümden oluşmaktadır;

1. bölüm, tanımların, açıklamalı örneklerin, dikkat edilecek notların ve o konuya ait püf noktaların yer aldığı konu anlatımından oluşmaktadır.

2. bölüm, kavramsal boyuttan genel değerlendirmelere doğru aşama aşama hazırlanmış konu kavrama etkinliklerinden oluşmaktadır.

3. bölüm ise “Temellendirme, Geliştirme ve Beceri” basamaklarına dikkat edilerek hazırlanan özel testlerden oluşmaktadır.

Bu çalışmamızda, dikkatli öğrenmeye odaklayan renkli ve infografik tasarım uygulanmıştır. Kitap, konuyu pekiştirmeye yönelik görsellerle zenginleştirilmiştir. Böylece öğrencilerin zevkle inceleyecekleri, yeni bilgiler öğrenecekleri, bol etkinlikli ve sorulu bir kaynak ortaya konmuştur.

Bu kitabın hazırlanmasında başta kaliteden ödün vermeyen UZMAN KARİYER YAYINLARINA, kitabın dizgi ve tasarımında büyük emek sarf eden Beyza ÖZGÖREN’e, tashih aşamasında bize destek veren Volkan ERTUĞRUL, Kübra MANTARCI, Zühal KESKİN, Kadir KESKİN, Fatih ALADAĞ, Sercan AKDENİZ, Harun COŞKUN öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Türkçe Zümresi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“8. Sınıf Hiper Türkçe Konu Anlatımlı & Soru Bankası | Hasan AKSOY” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Turan Çiğdem Cad. 1220. sk. No:5 Ostim/Yenimahalle/ANKARA +90 312 231 12 89 info@hiperzeka.com


50-TL ÜZERİ
KARGO BEDAVA