Sevgili öğrencilerimiz,

> Bu kitap “Öğrencilerimiz için İngilizce’yi hem eğlenceli ve kapsamlı hem de kalıcı bir şekilde öğrenecekleri bir kitap tasarlasam nasıl olur?” sorusunun cevabı olarak doğdu.

> Hayata renkli bakan öğrencilerin öncelikle renkli bir kitabı olmalıydı ve öyle de oldu.

> Bunun yanı sıra, bireysel çalışmaya yüzde yüz uygun, içinde farklı etkinlik ve soru tarzlarıyla kendinizi sınayabileceğiniz bir düzen barındıran, ayrıca LGS vb. sınavlar için elinizin altında olması gereken her şeyi içeren bir kitap olarak takdirinize sunuldu.

> Kitabın en başında bulunan “Yeni nesil soru kalıpları”, her üniteye ait kelimeler, özet konu anlatımları, kelime etkinlikleri, öğretici quizler ve yeni nesil sorular, okul derslerinde başarılı olmanızı sağlayacak; ayrıca sınavlara hazırlanma ve hedeflerinize ulaşma sürecinin aslında eğlenceli olabileceğini de size fark ettirecektir. Değerli öğretmen arkadaşlarım,

> Hepimiz çalışkan bir zümreye sahip olmanın ne kadar güzel olduğunu biliriz. İşte bu kitap her şeyi siz yorulmayın diye önceden düşünüp size sunan en çalışkan zümreniz olacaktır.

> “Tüm öğrencileri öğrenme sürecine katıp, bu süreci daha verimli kılmak adına ne yapabilirim?” sorunuzun cevabı bu kitap ile elinizin altında bulunacaktır.

> Bu kitaptan sizin yerinize zümre toplantılarına gitmek dışında her şeyi isteyebilirsiniz. 🙂

Ramazan CEYLAN